Круглий стіл в Державному архіві Київської області «Незалежна моя Україна! Шлях до мети».

17 серпня 2018 року в Державному архіві Київської області відбулось засідання круглого столу на тему: «Незалежна моя Україна! Шлях до мети». Концепція заходу – діяльность архівних установ області  у сфері реалізації спільної мети – забезпечення збереженості й поповнення Національного архівного фонду документами з історії Київщини, а також соціально-значущими документами за часи незалежності України.

У ході засідання були обговорені значущі аспекти діяльності архівних установ області у сфері доступності та відкритості до громадянського суспільства, забезпечення збереженості документів, пріоритети щодо першочергового приймання на архівне зберігання, основні проблемні питання у роботі архівних установ та шляхи їх реалізації. Обговорені проектні завдання щодо збору документів з історії учасників АТО, підготовки довідника «Архівні установи Київщини», які потребують особливої уваги щодо їх реалізації у 2018 році.

Відбувся інформаційний дискурс та обмін досвідом щодо процесів підготовки та проведення презентаційних заходів архівних установ, із висвітленням інформації документів, які у них зберігаються, роль та значення архівів у вирішенні соціально-значущих питань Київської області.

Керівники архівних відділів (секторів) Броварської районної державної адміністрації та Обухівської міської ради представили свою діяльність з часу створення та поділились досвідом із колегами щодо подальших планів та проектів. Загалом відбувся обмін досвідом, думками щодо подальшого ефективного виконання основних планових показників архівної справи та були підбиті підсумки засідання круглого столу.

Під час засідання відбулася презентація оновленої версії веб-сайту Державного архіву Київської області.

Позитивно оцінив значимість проведення даного круглого столу та діяльність архівних установ Київської області загалом, начальник відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Сорока Костянтин Геннадійович, який був присутній на даному засіданні. У своєму виступі він зауважив про важливість таких діалогів між архівними установами різних рівнів та ознайомив учасників круглого столу із тими завданнями, які сьогодні вирішує Державна архівна служба України у сфері впровадження електронного урядування та надання архівними установами якісних електронних послуг.

 

IMG_2238 IMG_2262