Круглий стіл до 100-річчя Української революції

10 березня 2021 року  в актовій залі Софіївсько-Борщагівському  НВК проведено круглий стіл до 100-річчя Української  революції 1917-1921 років  «Використання матеріалів Державного архіву Київської області та експозицій музеїв Київщини при вивченні теми «Українська революція. Боротьба за  збереження державності (1917-1921 роки) на уроках історії України» для вчителів історії, керівників шкільних осередків МАНу та музеїв закладів загальної середньої освіти Борщагівської сільської ради.

На заході, ініційованому Департаментом освіти та науки Київської обласної державної адміністрації за підтримки Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (м. Біла Церква), презентовано   виступ головного спеціаліста відділу використання інформації, документації Державного архіву Київської області Рени Коваленко «Українська революція 1917-1921 рр. Уроки. Надбання. Втрати».

Головним змістом  виступу Рени  Яківни було   навернення молоді до сторінок історії,  формування свідомого українця, здатного у майбутньому розбудувати і утверджувати державу Україна, вчитися на помилках історії, вміти отримувати та аналізувати інформацію із першоджерел, в тому числі і про видатних українських особистостей, які очолювали Українську революцію 1917-1921 рр.