Навчання з організації архівної справи та діловодства для територіальних громад Київщини завершено

Сьогодні, 2 травня 2023 року, проведено онлайн навчання для територіальних громад Вишгородського та Фастівського районів, яким Державний архів Київської області завершив проведення циклу семінарів з організації архівної справи та діловодства для територіальних громад Київщини.

     Вишгородський район нараховує 7 територіальних громад: Вишгородська, Славутицька, Димерська, Іванківська, Петрівська, Пірнівська, Поліська. У Фастівському районі зосереджено 9 територіальних громад: Фастівська, Боярська, Глевахівська, Калинівська, Кожанська, Чабанівська, Бишівська, Гатненська, Томашівська громади.

     Під час семінару директор державного архіву Соф’я Каменєва поспілкувалася з кожним представником територіальної громади і надала поради щодо покращення умов зберігання документів, поновлення складу експертних комісій, необхідності призначення відповідальних за архів у територіальних громадах.

     Участь у семінарі взяли 28 представників територіальних громад області.

     Проводячи семінари державний архів не лише представляв присутнім свої презентації, але й наводив безліч прикладів з практичного досвіду щодо необхідності зосередження уваги на тих чи інших нюансах під час організації роботи архіву громади, укладання номенклатури справ та проведення експертизи цінності документів.

     Цикл семінарів для територіальних громад Київщини завершено. Державний архів готовий надавати відповіді на усі запитання, що виникатимуть у територіальних громад під час організації архівної справи та діловодства. Очікуємо на позитивний результат нашої роботи…