Нові цифрові копії книг реєстрації актів цивільного стану у вільному доступі

❗️Державний архів Київської області представляє цифрові копії понад ❗️230 справ фонду Р-5634 «Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області (1919-1945 рр.)».
До перегляду представлені справи ‼️№№1811-2042: книги реєстрації актів Переяслав-Хмельницького, Фастівського, Баришівського, Іванківського, Кагарлицького, Макарівського, Польського, Ставищанського районів за 1928-1935 рр.
Завдяки ‼️ фінансовій підтримці World Monuments Fund Світового Фонду Пам’яток Державний архів Київської області отримав можливість реалізувати проєкт з оцифрування книг реєстрації актів цивільного стану Київщини за 1919-1945 роки. В цих книгах зберігається інформація про різні періоди життя людей – народження, шлюб, смерть на майже 750 тисяч осіб, які мешкали на території Київщини.
У 🤝співпраці із Archival Information Systems / Архівні Інформаційні Системи впродовж 6 місяців буде 📲💻оцифровано та оприлюднено майже 250 тисяч аркушів документів цього фонду в режимі 24/7.
Довідково: Світовий Фонд Пам’яток є провідною незалежною організацією, що займається захистом визначних пам’яток та об’єктів культурної спадщини. За більше як 55 років роботи у понад 700 визначних місць у 112 країнах світу, фахівці фонду довели ефективність підходів та методів для збереження культурного спадку по всьому світу.
Запрошуємо до перегляду: https://cutt.ly/vM0LsAL