Онлайн нарада з керівникам архівних установ Київської області

 
‼️ 29 вересня 2022 року на платформі Державного архіву Київської області відбулася он-лайн нарада з керівникам архівних установ області.
✔️Однією із основних форм використання відомостей, що містяться в архівних документах, є 🖊надання відповідей на запити фізичних та юридичних осіб, у тому числі тих, що необхідні для забезпечення соціального захисту громадян. Директор архіву – Соф’я КАМЕНЄВА розповіла, що за підсумками оперативної наради, під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Сергія БІЛЕЦЬКОГО та представників Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві, Відділу ДРАЦС Головного управління юстиції у м.Києві та Київській області було підготовлено 📑доручення головам районних державних адміністрацій: вивчити❓ питання щодо можливості 🖊📑оформлення у приміщеннях старостатів запитів юридичних та фізичних осіб на отримання архівної інформації з їх подальшим передаванням до відповідних архівних установ області.
‼️Списків фондів, які зберігаються в архівних відділах районних
військових адміністрацій, міських рад та трудових архівах стало наступним питанням для обговорення. Під час реформи децентралізації списки фондів необхідно було об’єднати та присвоїти їм нові номери. У зв’язку із чим є необхідність оновлення актуальної інформації щодо списків фондів на сайті Державного архіву Київської області в «Базі фондів архівних установ Київської області».
✔️Начальник відділу координації та організації архівної справи ти інформаційних технологій Юлія БІЛОДІД на практичному прикладі показала, яку інформацію необхідно перевірити та актуалізувати.
✔️За підсумками даної наради будуть підготовлені відповідні рекомендації.