Спільне минуле України і Перу в архівних документах

У рамках реалізації проекту «Відновлення пам’яті М.К.Скибицького» 14 листопада відбулася передача копій документів Державного архіву Київської області Президенту Інституту історичних досліджень Сухопутних військ Республіки Перу п.Енріке Гаргулевичу Годой.  

Урочисті заходи відбулися за ініціативи Надзвичайного та Повноваженого Посла України у Республиці Перу п.І.Ю.Тумасова та за сприяння Консульства Республіки Перу в Україні, аташе з економічних і торгових питань п. Хуана Оліваса Корнехо, почесного консула Республіки Перу в м. Київ п. І. М. Баленко.

Під час заходів директор Державного архіву Київської області Соф`я Каменєва ознайомила присутніх з документами щодо родоводу та доказів про дворянство Скибицьких, які були власниками с. Великий Кут Таращанського повіту та с. Гута Богуславського повіту Київської губернії. Також вона зазначила, що цій обмін документами свідчить про те, що Україна і Перу мають спільне минуле, яке зміцнює спільні зв’язки між двома країнами, а також сприяє створенню позитивного іміджу не лише архівів, а й всієї країни. Також під час заходів Соф`ю Каменєву було нагороджено почесною відзнакою.