Чергове навчання з організації архівної справи та діловодства державний архів присвятив територіальним громадам Обухівського району

Сьогодні, 18 квітня 2023 року, Державний архів Київської області провів чергове навчання з організації архівної справи та діловодства у режимі онлайн для представників територіальних громад Обухівського району: Богуславської, Васильківської, Кагарлицької, Козинської, Миронівської, Обухівської, Ржищівської, Української та Феодосіївської громад.
Діяльність будь-якої територіальної громади є багатоплановою, де серед іншого вирішуються такі важливі питання як ❗️соціальний захист населення, надання адміністративних послуг, вчинення нотаріальних дій, державна реєстрація актів цивільного стану. Особливого значення у воєнний час набула мобілізаційна робота. Ці та інші види діяльності громади передбачають оформлення певних видів документів, які, у свою чергу, мають різні терміни зберігання. Яким чином сформувати справи і правильно відобразити їх назви у номенклатурі справ громади? Як здійснити експертизу цінності та забезпечити належні умови зберігання документів?
З метою надання доступних відповідей напитання, що виникають у сфері архівної справи та діловодства до уваги учасників семінару були запропоновані відповідні презентації, підготовлені державним архівом.
Під час семінару відбулось спілкування директора державного архіву безпосередньо з представниками територіальних громад, які надавали відповіді на запитання та розповідали про стан архівної справи і діловодства у громаді.
Участь у семінарі взяли 24 представники територіальних громад Обухівського району.
Найближчим часом плануємо семінар для представників територіальних громад Бучанського району. Навчання триває…