Американські журналісти в Державному архіві Київської області

7 червня 2023 року Тімоті Фадек, американський фотограф, відомий тим, що висвітлює світові соціальні проблеми і конфлікти, разом з журналістом Джошуа Хаммером завітали до Державного архіву Київської області з метою висвітлення діяльності Меморіального центру голокосту «Бабин Яр» у документуванні історії жертв російської агресії, російських військових злочинів на прикладі співпраці з Державним архівом Київської області щодо оцифрування документів з архівних фондів зазначеної тематики.
Директорка Державного архіву Київської області Соф’я КАМЕНЄВА розповіла журналістам про склад та зміст документів фонду 5634 «Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області», про роботу архіву з підготовки їх до сканування та створення пошукової бази даних до них. З великим зацікавленням гості ознайомились з документами фонду Ф-444 «Київське єврейське еміграційне товариство, м. Київ».
Іноземні гості переглянули відеоролік про події, пов’язані з масовими розстрілами 29-30 вересня 1941 р. у Бабиному Яру у Києві, який створений на підставі архівних документів державного архіву. Рена КОВАЛЕНКО, головний спеціаліст відділу використання інформації документів Державного архіву Київської області, доповнила уявлення гостей про трагічні події минулого яскравою розповіддю про документи державного архіву цієї тематики.
Сподіваємось на продовження співпраці з Меморіальним центром голокосту «Бабин Яр» та американськими журналістами та на те, що інформація про документи Державного архіву Київської області з’явиться на шпальтах відомих видань!